Szukaj
Close this search box.

Adriana, uznana polska ilustratorka mody, debiutuje singlem „Destiny”

muzyka

Spis treści

Jest autorką pierwszego teledysku modowego pt. „One Day”, który był nominowany na festiwalach filmów modowych (Canadian Fashion Film Festival, Bokeh, Brussels Fashion Film Festival) – w tym za najlepszą muzykę!  Debiutuje na polskim rynku muzycznym singlem „Destiny”, który jak twierdzi napisała pod wpływem… snu. 

„- Śniło mi się, że byłam z kimś obcym w kawiarni i ta osoba zapytała mnie, co naprawdę chcę robić w życiu – a ja opowiedziałam, że powinnam robić ilustracje. Ale on nalegał i pytał dalej: – Ale czego naprawdę chcesz? I wtedy odpowiedziałam – muzykę!  W tym momencie obudziłam się. Na swój debiut muzyczny wybrałam utwór „Destiny” nie bez powodu.

To jest piosenka inspirowana moją artystyczną drogą do miejsca, w którym obecnie jestem. Opowiada o mojej miłości do muzyki. Moja relacja z nią jest jak turbulentny związek  pełen wzlotów i upadków. A najważniejsza w tym wszystkim jest wiara w siebie i we własną sztukę.”  

Producentem utworu jest Mr Shemzy, którego Adriana poznała podczas stypendium muzycznego Urban Development, do którego została wybrana jako jedyna osoba zza granicy.  Wtedy też powstała ta piosenka.  „- To był czas rozdarcia, czy warto skupiać się na kontynuacji mojej edukacji muzycznej. Pisząc „Destiny” szukałam w sobie motywacji, pasji. Stąd też słowa w niej o energii twórczej, która jest wolna i pozbawiona racjonalizmu i zawsze dodawała mi pozytywnego kopniaka w chwilach zwątpienia.”

W klipie do utworu „Destiny” Adriana nawiązuje do świata mody, z którym jest mocno związana

Możemy obejrzeć w nim jej ilustracje jak i niebanalne modowe dodatki, m.in. projektu Awon Golding. Całość tworzy niezwykle wysublimowany, zaskakujący klimat.

Adriana jest absolwentką London College of Fashion, gdzie ukończyła kurs ilustracji modowej oraz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży kreatywnej i współpracę z topowymi markami modowymi, Adriana zyskała opinie jednego z najbardziej rozpoznawanych ilustratorów live, pracując jednocześnie jako projektant grafiki.

Powiązane artykuły