Szukaj
Close this search box.

Białe małe kłamstewka

ksiazka premiera

Spis treści

27 stycznia nakładem wydawnictwa Harde ukaże się powieść Philippy East „Białe małe kłamstewka”, uznana za jeden z najciekawszych debiutów literackich w 2020 roku na Wyspach Brytyjskich.

Nie ma nic gorszego, niż utracić dziecko. Nie ma nic trudniejszego, niż nie wiedzieć przez lata, co się z nim stało. Anne White odwróciła wzrok tylko na sekundę… Jej ośmioletnia córka zniknęła. Mimo szeroko zakrojonych poszukiwań i wielu medialnych apeli policja jest bezradna, pozostawiając Annę z kilkoma rozmazanymi ujęciami
z monitoringu, setkami prowadzących donikąd tropów i wyrzutami sumienia, których nie potrafi ukoić nawet czas.

Mija siedem lat

Śledztwo nie przynosi oczekiwanego przełomu. Anna powoli traci wiarę w odnalezienie córki. Jeden telefon wywraca do góry nogami jej poukładane na nowo życie. Pewnego dnia Abigail przychodzi na posterunek policji. Tak po prostu, za rączkę prowadząc zaginioną kilka dni wcześniej dziewczynkę. Jeżeli ktoś jednak myśli, że najgorsze już za nimi, grubo się myli. Co działo się z Abigail? Co tak naprawdę wydarzyło się tego przerażającego dnia przed siedmiu laty i jakie mroczne tajemnice skrywa przeszłość? I co najważniejsze, czy Abigail jest naprawdę bezpieczna w rodzinnym domu?

„Białe małe kłamstewka” to mroczna, wielowątkowa powieść, która zabierze Cię w długą podróż po ludzkiej duszy. Jej najpiękniejszych i… najmroczniejszych zakamarkach.

Philippa East mieszka na wsi w hrabstwie Lincolnshire z mężem i kotem. Jest psychologiem klinicznym z 10-letnim doświadczeniem i terapeutą. „Białe małe kłamstewka”  są jej  debiutem literackim, ale już w tym roku do księgarń trafi druga powieść pisarki „Safe and Sound”.

„Małe białe kłamstewka” ukażą się nakładem Wydawnictwa Harde 27 stycznia. Książka dostępna będzie w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym na www.wiemiwybieram.pl/harde, jak też w wersji e-book m.in. na woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl. Zapraszamy na stronę wydawnictwa www. harde.se.pl/ oraz na Facebook.com i Instagram – @hardewydawnictwo.

Powiązane artykuły