Connect with us

Hi, what are you looking for?

Uroda

Cellulogia – na czym polega ten zabieg?

zabieg na cellulit

Cellulogia to zabieg, który cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród kobiet, które szukają skutecznych sposobów na walkę z cellulitem. Wykonywany jest w gabinetach kosmetycznej odnowy. Efekty są widoczne bardzo szybko. Na czym on polega i skąd wynika jego tak duża popularność? Wyjaśniamy.

Cellulogia – na czym polega?

Cellulogia w Białymstoku to popularny zabieg, którego efektem jest szybka redukcja cellulitu. Wykonuje się go za pomocą specjalnego urządzenia, które wykonuje precyzyjny masaż poszczególnych części ciała. Jego regularne wykonywanie sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej oraz wspomaga naturalne procesy, które mają miejsce w organizmie.

Cellulogię wykonuje się przy pomocy specjalnego masażera wypełnionego w środku niewielkimi kulkami. Cały proces polega na podciśnieniowym masażu, który jest niezwykle skuteczny w modelowaniu i wyrównywaniu nieestetycznych fałd skórnych. Wpływa na regenerację tkanki oraz poprawę kondycji całego ciała.

Jest to zabieg bezinwazyjny i bezbolesny. Pacjentka w jego trakcie może natomiast odczuwać lekki dyskomfort. W zależności od zakresu i potrzeb, masaż może trwać co najmniej pół godziny przy miejscowej redukcji cellulitu. W praktyce często wykonuje się kompleksowy zabieg, który dotyczy całego ciała.

Cellulogia – kiedy warto zdecydować się na zabieg?

Na zabieg cellulogii warto zdecydować się w momencie w którym inne sposoby redukcji cellulitu nie przynoszą pożądanych efektów. Jeśli problem estetyczny staje się coraz bardziej poważny, to nie ma skuteczniejszego sposobu niż kompleksowe wykonanie masażu z pomocą profesjonalnego urządzenia w profesjonalnym gabinecie, na przykład w centrum modelowania twarzy i ciała Uroda.

Cellulogia to zabieg, który stanowi doskonałe uzupełnienie prowadzonej diety odchudzającej. Pozwala przyspieszyć redukcję tkanki tłuszczowej oraz wspomaga utratę masy ciała. Dzięki czemu można wymodelować sylwetkę z łatwością, bez ryzyka ujawnienia się kolejnych rozstępów i blizn. Wybierany jest więc także przez osoby, które aktywnie i różnymi sposobami walczą z otyłością.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

You May Also Like

Kultura

Artyści nieustannie komentują i interpretują zmieniający się świat. Podczas spotkań z cyklu #premieraonline internauci mogą wymienić się spostrzeżeniami z czołowymi twórcami. W wirtualnym studiu...

Wiadomości

Niewiele jest w życiu pewnych rzeczy, ale jeśli zapytasz sportowca o jego największe marzenie, to ze stuprocentową pewnością powie, że olimpiada. Nie jestem w...

Wiadomości

Prawo rodzinne to jeden z działów prawa cywilnego. Dotyczy on regulacji stosunków prawnych pomiędzy członkami rodziny, a także ich stosunków z osobami trzecimi. W ostatnich...

Wiadomości

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Grupa Ingka zwraca szczególną uwagę na równouprawnienie płci – zarówno w domach, jak i w biznesie. Z danych OECD...

Copyright © 2020