Szukaj
Close this search box.

Dzień Kobiet inaczej – czas na przygodę!

dzien kobiet

Spis treści

Wielkimi krokami zbliża się święto, na które czeka każda dziewczyna – Dzień Kobiet. Wiele z nich zostanie zasypanych pachnącymi kwiatami, kolorowymi kosmetykami, słodkimi czekoladkami. Chociaż nie ma w tym nic złego, może tym razem warto oderwać się od standardów, przełamać stereotypy i zaskoczyć swoją drugą połówkę czymś ekstremalnym? Bo kto powiedział, że takie aktywności zarezerwowane są głównie dla mężczyzn? 

Często osoby, które wydają się nam kruche i delikatne, potrafią zaskoczyć swoimi pasjami. Dlatego zamiast kolejny raz obdarowywać je klasycznymi prezentami, może warto zaryzykować, zapewniając im niezapomniane przeżycia.

Czas zjechać z utartego szlaku i zdobyć miejsca niedostępne dla innych, dlatego dla tych pań, którym niestraszny ekstremalny teren, hektolitry błota i ryk silników Super Prezenty przygotowały specjalną wyprawę offroad. To okazja do wypróbowania swoich sił jako kierowca rajdowego buggy – ultralekkiego pojazdu o rurowej konstrukcji, wyposażonego w duże koła z imponującymi oponami – trudne wzniesienia, piasek czy błoto – on pokona każdą trudność. Mimo, że przejechanie wyznaczoną trasą to prawdziwy wyczyn, nie ma powodów do obaw – poprzedzi ją krótkie szkolenie, podczas jazdy zagwarantowana jest opieka instruktorska, a kierowca wyposażony jest w kask ochronny.

Przeszkody można pokonywać pędząc szalonym buggy, ale przecież można też nad nimi po prostu przelecieć! Jaki jest najlepszy sposób, aby tego dokonać? Oderwać się od ziemi! Z Super Prezentami można zrobić to na trzy niesamowite sposoby. Pierwszym pomysłem jest majestatyczny lot balonem, który pozwoli spojrzeć na świat z niedostępnej dla innych perspektywy. Nad bezpieczeństwem lotu czuwać będą profesjonaliści – mistrzowie Polski i Europy w lotach precyzyjnych, którzy zapewnią uczestnikom wspaniałą zabawę w błękicie przestworzy.

Inną nietypową odskocznią od rzeczywistości może być lot motoparalotnią

To przeżycie pozwalające poczuć się jak ptak, nieocenione doświadczenie prawdziwej wolności i niezależności, którą ceni sobie każda kobieta.

Jeśli jednak pojawi się chęć na coś jeszcze bardziej szalonego, wśród propozycji Super Prezentów znajdzie się też opcja, która pozwoli poczuć się obdarowanej kobiecie, jak super bohaterka. Tunel aerodynamiczny Flyspot, to rozrywka umożliwiająca uniesienie się w specjalnie zaprojektowanym pomieszczeniu przy pomocy strug powietrza, których siła podnosi ciało człowieka na wysokość kilku metrów. Voucher do Flyspotu to idealny prezent dla wszystkich pań, które chcą zmierzyć się z chwilową utratą grawitacji.

Super Prezenty nie zapomniały również o tych, którzy bardziej niż bujać w obłokach, wolą twardo stąpać po ziemi, a dokładniej – po asfalcie prawdziwego toru wyścigowego! W tym roku w Dzień Kobiet ulubioną, włoską torebkę warto zastąpić kluczykami do supersamochodu – Lamborghini Gallardo. Ten prawdziwy, nieujarzmiony byk, dostarczy elektryzujących wrażeń nawet największym twardzielkom. Już na sam ryk legendarnego silnika V10 jeży się włos na głowie. Jednak dopiero za kierownicą tego włoskiego cudu inżynierii, można przekonać się o jego prawdziwej potędze. Lamborghini jest do dyspozycji na aż 16 torach w całej Polsce i tylko czeka na odważną mistrzynię kierownicy, która zmierzy się z jego mocą.

Dzień kobiet większości kojarzy się z kwiatami i kolacjami w eleganckich restauracjach

Teraz nie jest to możliwe, dlatego być może warto spróbować czegoś zupełnie nowego, spędzając dzień na strzelnicy!

Tam, pod okiem doświadczonych instruktorów i w pełni bezpiecznym środowisku, każda kobieta może poczuć się jak prawdziwa Lara Croft. Zapach prochu, huk wystrzałów oraz odrzut prawdziwej broni – tego wszystkiego trzeba doświadczyć na własnej skórze. Strzelnica oferuje bardzo szeroki wybór rodzajów broni – gwarantujemy, że w arsenale nie zabraknie sprzętu dla żadnej ochotniczki chcącej poznać strzeleckie taktyki.

Te i wiele innych wspaniałych prezentów można znaleźć na stronie www.superprezenty.pl

Ponadto przypominamy, że każdy z voucherów dostępny jest do realizacji w ciągu 12 miesięcy, a w przypadku nietrafionego prezentu nie ma problemu z jego wymianą. Warto również zaglądać do zakładki „oferta miesiąca”, gdzie czeka wspaniała przygoda w atrakcyjnej cenie (-25%). Natomiast aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami i promocjami, zachęcamy do śledzenia Super Prezentów na Facebooku oraz Instagramie.

Powiązane artykuły