Szukaj
Close this search box.

Gadżety, które przydadzą Ci się w garderobie

garderoba

Spis treści

Masz w swojej garderobie mnóstwo ubrań i trudno jest Ci zachować porządek w szafie? Po otwarciu drzwiczek ubrania zaczynają wypadać, a znalezienie czegoś w tym bałaganie nie jest łatwe? W takim razie potrzebne są Ci gadżety, dzięki którym utrzymanie porządku w tej części domu stanie się zdecydowanie łatwiejsze. Przekonaj się, że na rynku istnieje wiele organizerów na ubrania i dodatki do stylizacji, w które warto zainwestować.

Pudełka na buty – jak przechowywać obuwie, by się nie zniszczyło?

Kobiety uwielbiają buty – to jeden z elementów garderoby, który wybierany jest przez Panie w sklepie bardzo często. Jednak kobietom zależy na tym, by każda para butów wytrzymała długo i służyła przez wiele sezonów. Konieczne jest więc pamiętanie o podstawowych zasadach jego przechowywania. Jeśli w Twojej szafie obuwie ułożone jest bez żadnego ładu, a zdarza się, że coś na nich leży, to niestety, ale może dojść do ich odkształcenia i uszkodzenia. Najlepiej wybrać pudełka na buty z materiał, w których można schować jedną parę. Takie organizery mają pokrywę zasuwaną na suwak, a przednia część stworzona jest z przewiewnej siateczki. Dzięki temu można z łatwością zobaczyć, jaka para się w nich znajduje.

Wieszaki na paski – praktyczne gadżety, które oszczędzą miejsce w szafie

Paski doskonale pasują do wielu stylizacji. Sprawiają, że klasyczne spodnie prezentują się nowocześnie, zaś sukienka, która jest za duża nagle podkreśla kobiece kształty. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że tak wiele kobiet decyduje się na ich noszenie. Mając je w swojej garderobie z pewnością nie raz zastanawiałaś się, jak prawidłowo przechowywać paski w szafie. Jeśli chcesz oszczędzić sobie nieco miejsca, a do tego zadbać o to, by jakość tych dodatków nie zmniejszyła się nawet po latach, to koniecznie zdecyduj się na specjalny wieszak z okrągłymi dziurkami, który przeznaczony jest właśnie na mniejsze i duże paski.

Składane wieszaki na ubrania

Wszystkie kobiety uwielbiają ubrania, więc nie ma w tym nic dziwnego, że w ich szafach często brakuje miejsca. Jednak jest na to proste rozwiązanie, składane wieszaki, na których można zmieścić znacznie więcej ubrań, niż na klasycznych modelach.

Wybierz dla siebie najlepsze gadżety do garderoby lub zdecyduj się na wszystkie, które znajdują się na powyższej liście. Dzięki temu bez trudu zachowasz porządek w szafie i łatwiej będzie Ci znaleźć stylizację, w której chcesz wyjść z domu.

Powiązane artykuły