Szukaj
Close this search box.

Jak wykonuje się kreski permanentne?

makijaz permanentny

Spis treści

Wykonanie kreski permanentnej to popularny zabieg, który umożliwia podkreślenie naturalnej urody oczu. Dzięki temu prostemu, a zarazem precyzyjnemu zabiegowi, można uzyskać efektowny makijaż bez konieczności codziennego rysowania kreski przy użyciu tradycyjnego kosmetyku. W poniższym artykule dowiesz się, jak odbywa się procedura wykonywania kresek permanentnych oraz jakie są jej główne zalety.

Technika wykonywania kreski permanentnej

Proces wykonania kresek permanentnych wymaga precyzji i umiejętności specjalisty. Zabieg ten przeprowadza się przy użyciu specjalnego urządzenia, znanego jako dermograf. Na początku, przeszkolony specjalista dezynfekuje okolice oczu i nałoży znieczulający krem, aby zapewnić pacjentowi komfort. Następnie, za pomocą mikroigły, pigment jest wprowadzany pod skórę wzdłuż linii rzęs, tak aby stworzyć idealnie równą i precyzyjną kreskę. Cała procedura trwa zwykle od 1 do 2 godzin, w zależności od zamierzonych efektów.

Zalety kresek permanentnych

Kreski permanentne w Białymstoku i innych lokalizacjach, mają wiele zalet, które przekonują coraz więcej osób do poddania się temu zabiegowi. Po pierwsze, pozwalają one zaoszczędzić czas każdego ranka, ponieważ nie trzeba poświęcać czasu na rysowanie kresek przy użyciu kosmetyków. Dodatkowo, kreski permanentne są w pełni odporne na wodę i pot, co sprawia, że nie trzeba martwić się o ich rozmazywanie w ciągu dnia. Kolejną korzyścią jest trwałość efektu – kreska utrzymuje się na skórze przez długi okres czasu, często nawet kilka lat. Ostatnim, ale nie mniej istotnym plusem jest możliwość dostosowania kształtu i koloru kreski do indywidualnych preferencji. Można wybrać subtelny, naturalny wygląd lub bardziej wyrazisty efekt, zależnie od oczekiwań klienta.

Kreski permanentne to idealne rozwiązanie dla osób pragnących podkreślić swoje oczy i zaoszczędzić czas na codziennym makijażu. Procedura wykonania kreski permanentnej jest precyzyjna i trwała, a efekty mogą cieszyć przez wiele lat. Jeśli zdecydujesz się na ten zabieg, pamiętaj o wyborze doświadczonego specjalisty i miejsca, takiego jak Klinika medycyny estetycznej Oppoline, gdzie znajdziesz profesjonalną obsługę i usługi na najwyższym poziomie.

Powiązane artykuły