Szukaj
Close this search box.

Jakie książki obyczajowe warto przeczytać?

ksiazki obyczajowe

Spis treści

Szukasz lekkiej, ale porywającej historii, dzięki której miło spędzisz weekend lub chłodne wieczory? W takim razie koniecznie sięgnij po książki obyczajowe, które są pełne ciepła, romantyzmu i zabawnych scen. Zdecyduj się na książki niebanalne, które czyta się bardzo przyjemnie i szybko, dzięki czemu będziesz mogła zaliczyć je do listy przeczytanych. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz dla siebie coś idealnego, co z pewnością zajmie Ci kilka najbliższych godzin.

Mój książę. Bridgertonowie. Tom 1 Julia Quinn

Książka o tytule „Mój książę. Bridgertonowie” zyskała popularność od początku tego roku, ponieważ na jej podstawie powstał porywający, zabawny i wzruszający serial. Produkcja trafiła na ekrany pod koniec 2020 roku, a już po kilku dniach trafiła na listy najchętniej oglądanych i najwyżej ocenianych. To właśnie w tym czasie książka stała się absolutnym hitem, dlatego kobiety sięgają po nią coraz częściej. Jest to doskonała propozycja dla pań, które lubią temat romantycznej miłości w odległych czasach. Jeśli lubiłaś Wichorowem Wzgórza, Dumę i Uprzedzenie, oraz inne powieści, na których opisywana była miłość rozkwitająca na salach balowych to taka odsłona tej tematyki z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Maybe Someday – Colleen Hoover

Wzruszająca historia, w której poznasz młodych bohaterów zmagających się z trudnościami losu. Główni bohaterowie są zabawni, a ich miłość niemal niemożliwa, ponieważ jedno z nich układa sobie życie z kimś innym. Momentami wzruszająca, zabawna i powodująca ogromny smutek. Kobieta, która została zraniona jeden raz przez ukochaną osobę chce dać szansę komuś innemu, jednak zostaje zawiedziona po raz kolejny. Czy po takich przeżyciach da się jeszcze komuś zaufać? Jeśli chcesz przekonać się, czy zaufanie w miłości, która jest zakazana jest możliwe, to koniecznie zapoznaj się z tą powieścią. Maybe Someday z pewnością przypadnie Ci do gustu i na długo zostanie w Twojej pamięci.

Maminsynek – Natasza Socha

Zabawna i lekka historia, z którą możesz spędzić wolny weekend. Powieść jest tak prosta, ale lekka i przyjemna, że nawet nie zauważysz kiedy dotrzesz do ostatniej strony. Odsłona trudnego związku w dość nieoczekiwany sposób sprawia, że zupełnie inaczej spojrzysz na ten rodzaj mężczyzn. Maminsynek to historia, którą warto przeczytać, ponieważ pomaga odpocząć zrelaksować.

Wybierz dla siebie jedną z powieści i przekonaj się, że weekend z książką to po męczącym i wyczerpującym tygodniu w pracy jeden z najlepszych sposobów na rozluźnienie.

Powiązane artykuły