Jakie talerzyki urodzinowe wybrać na przyjęcie dziecka?

przyjecie urodzinowe

Spis treści

Organizacja przyjęcia urodzinowego dla pociechy z całą pewnością jest ogromnym wyzwaniem. Wynika to nie tylko z faktu zapanowania nad gromadką wesołych gości, czy skomponowania odpowiedniego menu. Konieczne jest przede wszystkim zadbanie o odpowiednie dekoracje i elementy wyposażenia, dzięki którym przyjęcie urodzinowe będzie niezapomniane. Mali goście z pewnością czekają z niecierpliwością na zaserwowanie dania głównego, którym jest oczywiście tort. Talerzyki urodzinowe stają się więc niezbędne. Jednak jak wybrać te idealne?

Jeśli talerzyki urodzinowe, to na pewno nie szklane!

Talerzyki urodzinowe, szczególnie w obecności małych gości nie będą miały łatwego życia. Niestety, dzieci nie są aż tak uważne i tak ostrożne jak dorośli. Wobec tego talerzyki urodzinowe podczas przyjęcia są narażone na wiele upadków i rozbić. Jeśli więc zależy nam na tym, by podczas przyjęcia urodzinowego naszej pociechy nie stracić ulubionej zastawy, to postawmy na talerzyki urodzinowe wykonane z plastiku lub bardziej ekologicznie z papieru, takie jak np. https://szklanatorebka.pl/pl/c/TALERZYKI-URODZINOWE/598. Jest to rozwiązanie praktyczne, ale tez bezpieczne. Talerzyków urodzinowych papierowych czy plastikowych nie da się potłuc, a tym samym dzieci nie będą narażone na kontakt z odłamkami szkła.

Jaki rozmiar talerzyków urodzinowych wybrać?

Rynek akcesoriów urodzinowych z pewnością oferuję niezwykle szeroki wybór. Nic więc dziwnego, że rodzice stoją przed ogromnym dylematem. Jednym z nich jest wybór odpowiedniego rozmiaru talerzyków urodzinowych. Czy lepiej sprawdzą się większe, czy może jednak mniejsze modele? Otóż w przypadku talerzyków urodzinowych warto z całą pewnością postawić na oba rozmiary. Wynika to z prostego powodu. Na małych talerzykach urodzinowych serwowany będzie tort czy owoce. Z kolei duże talerzyki urodzinowe posłużą do podania sałatek czy innych dań, które zostały przygotowane na tę wyjątkową okazję.

Talerzyki urodzinowe nie muszą być nudne!

Mówią o jednorazowych talerzach, z pewnością każdy rodzic ma na myśli biały plastik lub szarą tekturę. Otóż okazuje się, że talerzyki urodzinowe wcale nie muszą być nudne. Obecnie rynek oferuje wiele różnych wzorów i kolorów talerzyków urodzinowych. Co więcej można także zdecydować się na oryginalne kształty. Dla najbardziej wytrwałych rodziców, niektóre firmy oferują wykonanie talerzyków urodzinowych na specjalne zamówienie. Dzięki temu samodzielnie będą oni mogli wybrać nadruk i kolor, a tym samym maksymalnie spersonalizować talerzyki urodzinowe. Warto więc postawić na kreatywne rozwiązania.

Powiązane artykuły