Szukaj
Close this search box.

Książki dla starszej młodzieży, które warto przeczytać

ciekawe ksiazki

Spis treści

Lubisz czytać książki i przenosić się do świata opowieści głównych bohaterów, dzięki którym zapominasz o problemach i możesz się nieco zrelaksować? Kochasz romanse, ponieważ są pełne ciepła, są niebanalne, a jednak czyta się je bardzo szybko i przyjemnie? W takim razie zapoznaj się z kilkoma naszymi propozycjami. To książki dla młodych dorosłych, które uwielbiane są przez kobiety w każdym wieku. Wzruszające i wciągające, dzięki którym zupełnie inaczej spojrzysz na miłość.

Ugly Love – Colleen Hoover

Historia opowiadająca o dziewczynie i mężczyźnie, który przeżył ogromną tragedię swojego życia. To niebanalna historia miłosna, która może złamać serce i sprawić, że miłość stanie się nie piękna, a brzydka i raniąca. Główny bohater nie jest w stanie poradzić sobie z tragedią, która spotkała go lata temu przez co odsuwa od siebie każdą kobietę, która pojawia się na jego drodze. Bohaterka zaś nie chce ustąpić i próbuje za wszelką cenę dotrzeć do mężczyzny, który silnie ją intryguje. Między nimi rozwija się coś na kształt przyjaźni, ale jednocześnie czują do siebie silny pociąg seksualny. Kiedy sytuacja staje się trudna i skomplikowana, a dziewczyna czuje się zraniona główny bohater postanawia zmierzyć się ze swoimi demonami z przeszłości. Ugly Love Colleen Hoover to książka zaskakująca i łamiąca serce.

Lato koloru wiśni – Carina Bartsch

Nieco lżejszą historią jest Lato koloru wiśni Carina Bartsch. Opowiada o dwójce znajomych sprzed lat, którzy z niewyjaśnionych powodów za sobą nie przepadają. Spotykają się na studiach, a mimo tego, że uczęszczają na zajęcia na innych uczelniach bardzo często się spotykają. Jednocześnie główna bohaterka zaczyna pisać z nieznajomym, który pierwszy wysłał do niej intrygującą wiadomość. Cała historia jest bardzo lekka, nieskomplikowana i słodka. Jeśli szukasz czegoś, co Cię rozbawi i zaskoczy to ta pozycja z pewnością jest w stanie spełnić Twoje oczekiwania.

Terapia – Kathryn Perez

Porywająca i trafiająca do serca historia z książki Terapia Kathryn Perez to jedna z powieści, którą powinna przeczytać każda fanka romansów. To opowieść dziewczyny, która z samotności i tęsknoty za swoim ukochanym zdecydowała się na bardzo ryzykowny krok, który może wpłynąć na jej przyszłość.

Wybierz dla siebie jedną z pozycji lub zdecyduj się na przeczytanie ich wszystkich. Zapoznaj się z historiami, które sprawią, że nie będziesz w stanie przerwać czytania, aż nie dotrzesz do ostatniej strony.

Powiązane artykuły