Szukaj
Close this search box.

Książki idealne dla osób, które mają stresującą pracę

wybor ksiazki

Spis treści

Twoja praca jest stresująca i trudna? Często powoduje, że nie możesz się skupić na niczym innym, a jednocześnie nie masz ochoty się za nią zabierać? Praca staje się najważniejsza, boisz się jej, a co więcej powoduje problemy w Twoim życiu osobistym? W takim razie koniecznie przekonaj się, jakie są najlepsze książki, dzięki którym dowiesz się, jak mniej się przejmować i zadbać o swoje zdrowie psychiczne.

Jak czerpać radość z pracy? – Marie Kando i Scott Sonenshein

Jedną z książek, po którą powinnaś sięgnąć jest „Jak czerpać radość z pracy?” To poradnik nie tylko dla tych, którym praca zawładnęła całe życie, ale również tych, którzy z niechęcią wykonują swoje codzienne obowiązki. Lekki poradnik, dzięki któremu dowiesz się, jak znaleźć równowagę między życiem codziennym i osobistym, a zawodowym. To wydaje się z pozoru bardzo łatwe, jednak prawda jest taka, że wiele osób ma z tym problem. Dzięki tej książce zapoznasz się z tajnikami, które sprawią, że w pracy będziesz czuć się dobrze i pokochasz to co robisz. Wydaje się to niemożliwe do osiągnięcia? Razem z tą książką przekonasz się, że jest inaczej.

Me Time – zaopiekuj się sobą i zostań swoją najlepszą przyjaciółką – Jessica Sanders

Osoby, dla których praca jest stresująca często mają problem ze znalezieniem czasu dla siebie. Życie w ciągłym stresie sprawia, że nie są w stanie myśleć o niczym innym, niż o czekających je obowiązkach, a także zamartwianiu się tym, że coś pójdzie nie tak. Zapoznając się z książką „Me Time – zaopiekuj się sobą i zostań swoją najlepszą przyjaciółką” przekonasz się, jak zająć się sobą. Dzięki temu zaczniesz zwracać uwagę na swoje potrzeby i wymagania. Zwrócenie uwagi na swoje własne potrzeby na początku nie będzie łatwe, jednak kiedy zdecydujesz się na taką zmianę i zaczniesz żyć według swoich potrzeb, możesz mieć pewność, że wiele zmieni się na lepsze.

Chorzy ze stresu – problemy psychosomatyczne – Ewa Kempisty- Jeznach

Chcesz wiedzieć jak przestać się stresować każdą drobnostką? W takim razie sięgnij po książkę „Chorzy ze stresu – problemy psychosomatyczne” To powieść, dzięki której staniesz się spokojniejsza i dowiesz się, jaką przyczyną może być nadmierny stres w Twoim życiu.

Wybierz dla siebie jedną z powieści i skorzystaj z jej mocy. Stres negatywnie wpływa na nasze życie, dlatego walka z nim jest kluczowa dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia.

Powiązane artykuły