Szukaj
Close this search box.

Na czym polega laserowe usuwanie owłosienia?

laserowe usuwanie owlosiena

Spis treści

Gładka skóra pozbawiona zbędnych włosków to must have każdej pielęgnacji. Laserowe usuwanie owłosienia pozwala pozbyć się raz na zawsze niechcianego owłosienia z partii takich jak nogi, pachy, obszar nad ustami, okolice bikini czy pośladków. Na czym polega laserowe usuwanie owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia – na czym polega?

Laserowe usuwanie owłosienia w Warszawie to niezwykle skuteczny, bezpieczny i powszechnie stosowany zabieg. Dla uzyskania optymalnych efektów epilację powinno się powtarzać. Jednak nawet po pierwszej wizycie widać zaskakująco dobre rezultaty. Kiedy warto zdecydować się na taki zabieg? Idealnie wybrać się do specjalisty w okresie jesienno-zimowym, gdy skóra jest naturalnie blada i nie została muśnięta wakacyjnym słońcem. Wówczas łatwiej o spektakularne efekty. W jaki sposób odbywa się usuwanie włosów? Wśród czynników wpływających na skuteczność epilacji eksperci wymieniają: fazę wzrostu włosa, rodzaj zastosowanego lasera oraz typ włosa. 

Endermologia – co to takiego i w przypadku jakich osób się sprawdzi?

Endermologia w Poznaniu to zabieg polegający na modelowaniu określonych partii ciała przy zastosowaniu specjalnego urządzenia. Składa się ono z głowicy, która ma na swoim końcu dwie rolki. Stworzone z ich pomocą podciśnienie ujawnia fałd skóry, na który następnie oddziałuje sprzęt. Komórki tłuszczowe są rozbijane, a skóra pobudzana do intensywnej odnowy i regeneracji. W ten sposób łatwo poradzić sobie z problemem zbyt mało jędrnej skóry, ale też z defektami kosmetycznymi takimi jak cellulit czy rozstępy. Procedura endermologii jest sprawdzona i całkowicie bezpieczna dla pacjenta. Urządzenie sprawdza się również przy problemach ze swobodnym przepływem krwi i limfy, czyli z występowaniem obrzęku limfatycznego. Ważne jest również to, że zabieg nie wiąże się z jakimkolwiek bólem czy dyskomfortem u pacjenta. To wyróżnik na tle innych metod kosmetologicznych związanych z modelowaniem sylwetki. Ten czynnik przysporzył endermologii bardzo dużego grona zwolenników.

Powiązane artykuły