Szukaj
Close this search box.

Natalia Nykiel i Dawid Kwiatkowski na #onelight

koncert muzyczny

Spis treści

Natalii Nykiel nie trzeba nikomu szerzej przedstawiać – choć sympatię Polek i Polaków zaskarbiła sobie występami w telewizyjnym The Voice of Poland, to na miłość fanów zarobiła tworząc indie-pop, którego próżno było dotąd szukać wśród polskich wydawnictw.

 Ta wielokrotnie nagradzana artystka, z wdziękiem buduje swoje piosenki wokół rozrywkowego trzonu, który umiejętnie okrasza ornamentami typowymi dla współczesnej elektroniki. W efekcie, spod jej ręki wychodzą dzieła, które dostarczają radości każdemu. Co jednak najważniejsze, Nykiel to urodzona wykonawczyni, która z naturalnością włada
i sceną, i publicznością.

 „Święta to magiczny czas. Idea #onelight jest mi wyjątkowo bliska bo uważam, że okres świąt sprzyja łączeniu ludzi, poznawaniu kultur i dzieleniu się radością.” – mówi Natalia Nykiel.

Obok Natalii wystąpi Dawid Kwiatkowski, przykład sukcesu na miarę XXI wieku, który zbudował przez… Internet. Warto odnotować, że dzięki mistrzowskiej kontroli nad tym medium, debiutancka płyta artysty pokryła się złotem i to jeszcze przed oficjalną premierą. Jeżeli ten wyczyn jest najlepszym dowodem na to, że Internet wcale nie wypacza rynku wydawniczego, a jedynie zmienia zasady na nim ponujące, wystarczy spojrzeć na jego dyskografię – 23 lata i 6 albumów sudyjnych na koncie.

W każdym z moich występów daję z siebie 100% możliwości i nie inaczej będzie podczas #onelight – nie może Was zabraknąć! Sprawmy, by nasze przesłanie wspólnego szacunku, w tym szczególnym, Świątecznym czasie, dotarło jak najszerzej w świat. 

Grudzień zapowiada się na wyjątkowo intensywny czas dla melomanów. Wejściówki na ostatni z wielkich przedświątecznych festiwali dostępne są do zakupu przez stronę https://onelightfestiwal.pl. Przychód z biletów zostanie przeznaczonyc na cele charytatywne: wsparcie osób wyróżnionych tytułem Sprawiedliwy wśród Narodów Świata oraz na leczenie Oskara Kołodziejczyka, chłopca z Białołęki, będącego podopiecznym Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą.

Powiązane artykuły