Szukaj
Close this search box.

Nici autologiczne – o czym mowa w praktyce?

modelowanie owalu twarzy

Spis treści

Dobre salony piękności oraz gabinety odnowy biologicznej coraz częściej oferują usługi takie jak nici autologiczne. Opierają się one na najnowocześniejszej technologii. Dzięki temu zyskują na popularności. O czym jednak mowa w praktyce? Specjaliści informują.

Czym właściwie są nici autologiczne?

Nici autologiczne w Katowicach to elementy, które przede wszystkim wszczepiane są w skórę pacjenta. Na ich powierzchni osadza się kolagen, który może być wytracony na skutek starzenia się komórek. To właśnie on sprawia, że skóra jest elastyczna oraz odpowiednio nawodniona.

Lifting twarzy w Katowicach jest możliwy za pośrednictwem takich nici. W ten sposób skóra zyskuje na jędrności oraz jest regenerowana przez własne komórki. Takie nici starczają nawet na wiele długich lat bez konieczności powtarzania zabiegu.

Cały zabieg kolagenowy w Katowicach wykonywany jest w znieczuleniu. Sprawia to, że jest on nie tylko bezbolesny, ale również komfortowy dla wszystkich pacjentów. Warto zwrócić na to swoją uwagę, ponieważ dzięki temu można zyskać dawny blask twarzy.

Nici autologiczne i ich zalety

Drenaż limfatyczny w Katowicach to świetny rozwiązanie na wiele różnorodnych problemów. To nie tylko ujędrnianie skóry, ale również wyrównywanie jej kolorytu. Jest to bardzo ważne, szczególnie po 40. roku życia. To właśnie wtedy pojawiają się przebarwienia oraz zmarszczki.

Można zapobiec ich rozwojowi za pośrednictwem takiego zabiegu. Usuwanie zmarszczek w Katowicach jest polecane nawet od 25. roku życia. To właśnie wtedy większość pacjentów skarży się na tak zwane kurze łapki. Występują one w okolicach oczu.

Można się ich pozbyć szybko i skutecznie. Taki zabieg może być wykonany w wielu przypadkach. Przeciwwskazaniami jest jednak między innymi choroba tarczycy oraz aktywna choroba nowotworowa. Wszystkie wątpliwości można przeanalizować z profesjonalistą.

Nici autologiczne to elementy, dzięki których pobudza się komórki do wytwarzania kolagenu. W ten sposób zyskuje się na jędrności.

Powiązane artykuły