Szukaj
Close this search box.

Nieśmiertelniki z grawerem – personalny podarunek na wiele okazji

spersonalizowany prezent

Spis treści

Bliskim naszemu sercu osobom niejednokrotnie pragniemy podarować wyjątkowe prezenty, które przypadną im do gustu czy wywołają łzy wzruszenia. Okazji w całym roku do wręczenia czegoś wyjątkowego możemy odnaleźć bardzo wiele – urodziny, imieniny, rocznice ślubu czy inne ważne jubileusze, to tylko kilka przykładów, gdy potrzebujemy wspaniałego prezentu. Nieśmiertelniki z grawerem są perfekcyjnym pomysłem dopasowanym do wielu okazji. Przyjrzyjmy się im z bliska. Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Zaczynamy!

Krótka charakterystyka nieśmiertelników z grawerem

Nieśmiertelniki z grawerem są prezentem spersonalizowanym, niepowtarzalnym i absolutnie wyjątkowym. Są to blaszki o prostokątnym kształcie, które mogą być wykończone na rantach zdobieniami. Noszone są na łańcuszku. Mogą być wykonane w kolorze srebrnym bądź czarnym, ze stali szlachetnej bądź srebra. Wszystko zależy przede wszystkim od naszych indywidualnych preferencji i upodobań. Możemy nanieść na nie dowolnie wybrany grawer. Może to być zarówno grafika jak i tekst. Nieśmiertelniki z grawerem najczęściej zawierają takie informacje jak ważne daty, imiona bliskich osób, grupę krwi właściciela, ulubiony cytat. Bardzo często na nieśmiertelnikach wygrawerowane są zdjęcia, serca bądź inne grafiki, które stanowią dla poszczególnych osób bardzo ważne symbole. Należy podkreślić, że tego typu biżuteria odgrywa także ważną funkcję. Nieśmiertelnik z grawerem, który zawiera informację o chorobach na które przewlekle cierpimy, może uratować nasze życie, będąc cenną wskazówką dla personelu medycznego bądź innych osób, które będą udzielać nam pierwszej pomocy.

Najwyższa jakość nieśmiertelników z grawerem

Nieśmiertelniki z grawerem są produktami, których cechą charakterystyczną jest najwyższa jakość wykonania. Zarówno stal szlachetna jak również srebro są materiałami niezwykle trwałymi, odpornymi na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu, zarówno sam nieśmiertelnik, jak również dołączony do niego łańcuszek, będzie cieszył nas swoją niezmienną kondycją przez długi czas. Co ważne, precyzyjnie, dokładnie wykonany grawer, stanowi jeden z największych walorów całej biżuterii. Do naszej dyspozycji pozostaje wybór ulubionej czcionki, a jedyne co ogranicza nas w projekcie to dostępna ilość miejsca, która znajduje się na biżuterii.

Stwórz indywidualny projekt i wybierz nieśmiertelniki z grawerem zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, by sprawić im wyjątkowy, personalizowany prezent, który na długi czas zapadnie im w pamięci.

Powiązane artykuły