Connect with us

Hi, what are you looking for?

Lifestyle

Odkryj „Moc Ziemi” – Kolor Roku 2021 we wnętrzach

kolor roku 2021 we wnetrzach

Czego będziemy poszukiwać we wnętrzach w 2021 roku? Przede wszystkim równowagi i stabilności. Nasze domy – nasz azyl – staną się miejscem odbudowy, odnowy i regeneracji. I taką właśnie przestrzeń pozwoli nam stworzyć „Moc Ziemi” Kolor Roku AkzoNobel wraz z towarzyszącymi mu paletami kolorów.

Moc Ziemi (ang. Brave Ground) to ciepły odcień brązu – prosty, a jednocześnie elegancki i ponadczasowy. Jest przy tym neutralny, dzięki czemu stanowi doskonałe tło dla innych barw, subtelnie eksponując je we wnętrzu. W zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć, pozwala stworzyć przestrzeń dającą poczucie bezpieczeństwa, ale również inspirującą, pobudzającą chęć rozwoju i świadomość drzemiącego w nas potencjału.

Kolor Roku wspaniale współgra z odcieniami niebieskiego

Kolor Roku wspaniale współgra z odcieniami niebieskiego, zielenią i brązami, a więc kolorami morza i nieba, trawy i drzew, gleby (paleta kolorów Ziemi). Łącząc je z naturalnymi materiałami i domową roślinnością, zamienimy dom w oazę spokoju, miejsce doskonałe do odpoczynku i relaksu.

Jeśli szukamy bardziej odważnych połączeń, zestawmy Moc Ziemi z różami i czerwienią (kolory Ekspresyjne). Wnętrze będzie wówczas bardziej energetyzujące i pobudzające do kreatywnego działania. Dzięki zrównoważeniu ciepłym brązem nie będzie jednak przytłaczające.

Inspirujące odcienie żółci i ochry zbalansowane neutralnymi barwami i Kolorem Roku to tło, które jest zawsze modne (kolory Ponadczasowe). Pasuje do każdego stylu mebli i tworzy minimalistyczną, klimatyczną przestrzeń.

Miękkie, neutralne szarości i brązy to idealnie wyważone połączenie barw (kolory Bezpieczne). Doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz, które dzięki nim stają się cieplejsze, bardziej przyjazne i zachęcają do wspólnego spędzania czasu. Wspaniale komponują się z naturalnymi materiałami, jak drewno, miedź czy ceramika.

Te cztery palety kolorów: Ziemi, Ekspresyjne, Ponadczasowe i Bezpieczne, wprowadzają Kolor Roku do naszych mieszkań i domów. Znakomicie wpisują się w obowiązujące w 2021 roku trendy, umożliwiając nam jednocześnie wyrażenie swojej osobowości oraz potrzeb za pomocą barw.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

You May Also Like

Kultura

Artyści nieustannie komentują i interpretują zmieniający się świat. Podczas spotkań z cyklu #premieraonline internauci mogą wymienić się spostrzeżeniami z czołowymi twórcami. W wirtualnym studiu...

Wiadomości

Niewiele jest w życiu pewnych rzeczy, ale jeśli zapytasz sportowca o jego największe marzenie, to ze stuprocentową pewnością powie, że olimpiada. Nie jestem w...

Wiadomości

Prawo rodzinne to jeden z działów prawa cywilnego. Dotyczy on regulacji stosunków prawnych pomiędzy członkami rodziny, a także ich stosunków z osobami trzecimi. W ostatnich...

Muzyka

Wykonywanie tych samych obowiązków każdego dnia może być nurzące i męczące dla każdego. Trudno jest utrzymać pozytywne nastawienie i mieć dużo energii, kiedy praca...

Copyright © 2020