Szukaj
Close this search box.

#onelight: Line-up wydarzenia i harmonogram koncertów

koncert muzyczny

Spis treści

Na początku grudnia organizatorzy ogłosili pełną listę  artystów, którzy wystąpią na festiwalowej scenie #onelight. Pod kierunkiem artystycznym Adama Sztaby z Orkiestrą, niepowtarzalne, specjalnie na tę okazję przygotowane aranżacje tradycyjnych pieśni świątecznych wykonają m.in. KAYAH, Nosowska czy Krzysztof Zalewski. Dołączą do nich także Skubas i Igor Herbut. Co więcej, podczas #onelight nie zabraknie także najjaśniejszych gwiazd młodego pokolenia, w tym Natalii Nykiel i Dawida Kwiatkowskiego.

Specjalnie na zaproszenie Świątecznego Festiwalu Kultur, do Warszawy przybędą także gwiazdy z USA i Izraela: Klezmeranians, Miquedem, czy Maurice Sklar.

Program

20.12.2019, od 19:00 – występy: KAYAH, Nosowskiej, Krzysztofa Zalewskiego, Igora Herbuta, Adama Sztaby z orkiestrą, Maurice Sklar, Miqedem, Klezmeranians, przesłanie jedności i nadziei – historia Jonathana Bernisa

21.12.2019, od 19:00 – występy: KAYAH, Nosowskiej, Natalii Nykiel, Skubasa, Dawida Kwiatkowskiego, Adama Sztaby z orkiestrą, Maurice Sklar, Miqedem, Klezmeranians, przesłanie jedności i nadziei – historia Jonathana Bernisa

22.12.2019, od 15:00 – wspólne świętowanie (dzień otwarty), gościnny występ DownTown Brass i nabożeństwo bożonarodzeniowe.

#onelight Świąteczny Festiwal Kultur jest częścią organizowanego od ponad 20 lat cyklu Koncertów Światła, które odwiedziły już ponad dwadzieścia miast w 6 krajach. W tym roku Festiwal po raz pierwszy trafił do Warszawy. Swoim honorowym patronatem wydarzenie objął Burmistrz dzielnicy Białołęka, Biuro Programu Wieloletniego „Niepodległa”, TVP Warszawa, TVP Belsat, magazyn Mieszkaniec oraz dziennik Informator Stolicy.

Wejściówki są wciąż dostępne do zakupu przez stronę https://onelightfestiwal.pl. Przychód z biletów zostanie przeznaczonych na cele charytatywne: wsparcie osób wyróżnionych tytułem Sprawiedliwy wśród Narodów Świata oraz na leczenie Oskara Kołodziejczyka, chłopca z Białołęki, będącego podopiecznym Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą. Bilety będzie można również kupić w dniu wydarzenia, w kasie na terenie wydarzenia.

Powiązane artykuły