Connect with us

Hi, what are you looking for?

Moda

Pomysły na walentynkowe stylizacje od GO Sport

walentynkowe stylizacje sportowe

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, więc najwyższa pora zaplanować coś wyjątkowego na ten dzień. Będzie on w tym roku nieco inny niż zwykle, więc i stylizacja na tę okazję może być nietypowa. Zamiast eleganckiej, wieczorowej sukienki, makijażu i szpilek, proponujemy wygodny, casualowy outfit, który nada się zarówno na domową kolację dla dwojga, jak i na wieczór tylko dla siebie.

Dla tych, którym nadal tego typu odzieży brakuje w szafie lub dla osób pragnących specjalnie na walentynki sprawić sobie nowy set, GO Sport przygotował wyjątkową promocję. Kupując min. 2 produkty z nowej kolekcji, otrzymuje się 20% rabatu.

1. Walentynki we dwoje

Wydawałoby się, że w tym roku sposobów na spędzenie walentynek we dwoje jest zdecydowanie mniej, jednak wcale nie musi tak być. Kolacja w ekskluzywnej restauracji? Zastąpi ją osobiście i od serca przygotowane dla ukochanej/ukochanego danie. Seans w kinie? Zrekompensuje odtworzony na domowym ekranie film lub serial. Dla wszystkiego można znaleźć alternatywę i we wszystkim można odnaleźć plusy! Walentynki we dwoje w domu dają stuprocentową intymność i swobodę, którą można wyrazić, ubierając na tę okazję mniej formalny outfit.

2. Weekend tylko dla siebie

14 lutego to święto miłości nie tylko tej, którą darzą się zakochani. To idealna okazja, by zrobić coś dobrego dla siebie i okazać sobie odrobinę czułości. Dzień rozpoczęty od praktyki jogi, kontynuowany Netflix’owym maratonem, a zakończony wyjątkowym rytuałem pielęgnacyjnym to tylko przykład tego, jak w walentynki można poświęcić sobie samemu więcej uwagi. Komfortowa, przyjemna w dotyku i otulająca odzież to podstawa self-love, a właśnie takie ubrania znajdują się w ofercie GO Sport.

3. Weekend getaway

Bez względu na to, czy w planach jest weekend we dwoje, czy w pojedynkę, wypad za miasto jest zawsze dobrym pomysłem. Towarzysząca tegorocznym walentynkom zimowa aura zachęca, by wyjechać w góry, do lasu czy nawet nad morze i tam pospacerować oraz podziwiać piękne, śnieżne krajobrazy. Taki scenariusz będzie wymagał zaopatrzenia się w ciepłą i wygodną odzież, której nie brak w GO Sport.

Walentynki to szczególny dzień w roku i bez względu na towarzyszące mu aktualnie okoliczności, warto celebrować miłość zarówno tą okazywaną ukochanej osobie, jak i sobie samemu. Z okazji tego wyjątkowego święta GO Sport przygotował coś specjalnego. Od 11 do 14 lutego przy zakupie 2 lub więcej sztuk, każdy otrzyma 20% rabatu na produkty z nowej kolekcji, które dostępne są na stronie www.gosport.pl oraz w otwartych już sklepach stacjonarnych sieci sklepów sportowych.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

You May Also Like

Kultura

Artyści nieustannie komentują i interpretują zmieniający się świat. Podczas spotkań z cyklu #premieraonline internauci mogą wymienić się spostrzeżeniami z czołowymi twórcami. W wirtualnym studiu...

Wiadomości

Niewiele jest w życiu pewnych rzeczy, ale jeśli zapytasz sportowca o jego największe marzenie, to ze stuprocentową pewnością powie, że olimpiada. Nie jestem w...

Wiadomości

Prawo rodzinne to jeden z działów prawa cywilnego. Dotyczy on regulacji stosunków prawnych pomiędzy członkami rodziny, a także ich stosunków z osobami trzecimi. W ostatnich...

Muzyka

Wykonywanie tych samych obowiązków każdego dnia może być nurzące i męczące dla każdego. Trudno jest utrzymać pozytywne nastawienie i mieć dużo energii, kiedy praca...

Copyright © 2020