Szukaj
Close this search box.

Pomysły na walentynkowe stylizacje od GO Sport

walentynkowe stylizacje sportowe

Spis treści

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, więc najwyższa pora zaplanować coś wyjątkowego na ten dzień. Będzie on w tym roku nieco inny niż zwykle, więc i stylizacja na tę okazję może być nietypowa. Zamiast eleganckiej, wieczorowej sukienki, makijażu i szpilek, proponujemy wygodny, casualowy outfit, który nada się zarówno na domową kolację dla dwojga, jak i na wieczór tylko dla siebie.

Dla tych, którym nadal tego typu odzieży brakuje w szafie lub dla osób pragnących specjalnie na walentynki sprawić sobie nowy set, GO Sport przygotował wyjątkową promocję. Kupując min. 2 produkty z nowej kolekcji, otrzymuje się 20% rabatu.

1. Walentynki we dwoje

Wydawałoby się, że w tym roku sposobów na spędzenie walentynek we dwoje jest zdecydowanie mniej, jednak wcale nie musi tak być. Kolacja w ekskluzywnej restauracji? Zastąpi ją osobiście i od serca przygotowane dla ukochanej/ukochanego danie. Seans w kinie? Zrekompensuje odtworzony na domowym ekranie film lub serial. Dla wszystkiego można znaleźć alternatywę i we wszystkim można odnaleźć plusy! Walentynki we dwoje w domu dają stuprocentową intymność i swobodę, którą można wyrazić, ubierając na tę okazję mniej formalny outfit.

2. Weekend tylko dla siebie

14 lutego to święto miłości nie tylko tej, którą darzą się zakochani. To idealna okazja, by zrobić coś dobrego dla siebie i okazać sobie odrobinę czułości. Dzień rozpoczęty od praktyki jogi, kontynuowany Netflix’owym maratonem, a zakończony wyjątkowym rytuałem pielęgnacyjnym to tylko przykład tego, jak w walentynki można poświęcić sobie samemu więcej uwagi. Komfortowa, przyjemna w dotyku i otulająca odzież to podstawa self-love, a właśnie takie ubrania znajdują się w ofercie GO Sport.

3. Weekend getaway

Bez względu na to, czy w planach jest weekend we dwoje, czy w pojedynkę, wypad za miasto jest zawsze dobrym pomysłem. Towarzysząca tegorocznym walentynkom zimowa aura zachęca, by wyjechać w góry, do lasu czy nawet nad morze i tam pospacerować oraz podziwiać piękne, śnieżne krajobrazy. Taki scenariusz będzie wymagał zaopatrzenia się w ciepłą i wygodną odzież, której nie brak w GO Sport.

Walentynki to szczególny dzień w roku i bez względu na towarzyszące mu aktualnie okoliczności, warto celebrować miłość zarówno tą okazywaną ukochanej osobie, jak i sobie samemu. Z okazji tego wyjątkowego święta GO Sport przygotował coś specjalnego. Od 11 do 14 lutego przy zakupie 2 lub więcej sztuk, każdy otrzyma 20% rabatu na produkty z nowej kolekcji, które dostępne są na stronie www.gosport.pl oraz w otwartych już sklepach stacjonarnych sieci sklepów sportowych.

Powiązane artykuły