Szukaj
Close this search box.

Seriale, które warto obejrzeć ze znajomymi lub partnerem

wybor seriali

Spis treści

Chłodne i deszczowe dni sprawiają, że więcej czasu spędzacie w domu na kanapie? Zastanawiacie się, co nowego i ciekawego możecie wspólnie obejrzeć? Wydawać się może, że nie ma już nic ciekawego do objerzenia, a jednak co roku na ekranach pojawiają się nowe produkcje, które porywają i sprawiają, że nie można przestać ich oglądać. Przekonaj się, jakie seriale warto obejrzeć w gronie znajomych lub w towarzystwie swojego partnera. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i zdecyduj, czy któraś z nich jest w stanie spełnić Twoje oczekiwania.

Dom z papieru

Jeden z najpopularniejszych seriali w ostatnich latach. Obecnie do objerzenia dostępnych jest cztery sezony, jednak w przygotowaniu są już odcinki na piąty sezon. Historia jest wciągająca, oryginalna i niebanalna. Takiego serialu z pewnością jeszcze nie widziałaś, a każdy z odcinków kończy się w taki sposób, że trudno jest powstrzymać się od włączenia kolejnego. To sprawia, że lepiej oglądać go w weekend lub na urlopie, by móc pochłonąć niemal wszystkie odcinki w dwa lub trzy wieczory. Po każdym sezonie można czuć niedosyt, dlatego od razu przechodzi się do kolejnych odcinków. Jednak ostatni sezon jest zaskakujący, nieco wzruszający.

Kto zabił Sarę?

Drastyczny serial, w którym poruszane są bardzo trudne problemy życiowe. Główny bohater próbuje znaleźć prawdziwego zabójcę swojej siostry jednak w trakcie swojego prywatnego śledztwa odkrywa tajemnice, które odmieniają jego spojrzenie na świat. Jest to serial dla osób wytrzymałych i lubiących nagłe zwroty akcji. Ciekawa, ale dramatyczna tematyka sprawia, że trudno odnaleźć się w historii, a mimo to wciąga. W przygotowaniu jest drugi sezon, który ma ukazać się jeszcze w maju tego roku. Pierwszy sezon składa się z dziesięciu odcinków, których długość oscyluje się w granicach 32-45 minut.

Ty

Wydawać się może, że to prosta historia romantyczna, jednak już po kilku odcinkach dowiadujemy się, że główny bohater nie jest tym za kogo się podaje. Zaskakujące jest to, że śledzimy wydarzenia w serialu z perspektywy negatywnego bohatera. Poznajemy jego tok myślenia, co jest szczególnie ciekawe, a momentami przerażające.

Zdecyduj się na obejrzenie jednego z wyżej wymienionych produkcji lub zapoznaj się z nimi wszystkimi. Zarezerwuj sobie nieco więcej czasu, ponieważ większość z nich składa się z więcej, niż jednego sezonu, a nowe odcinki są już w przygotowaniu.

Powiązane artykuły