Szukaj
Close this search box.

SHOW! Weź udział w bitwie

show koncert

Spis treści

Największe gwiazdy popularnej aplikacji do nagrywania krótkich form wideo będzie można spotkać 27 października (niedziela) w Centrum Handlowym Blue City podczas wyjątkowego eventu „SHOW! Weź udział w bitwie”.

Od godziny 12.00 na scenie w Centrum Handlowym Blue City występować będą ambasadorzy tej edycji eventu, a są nimi Martyna Zbirańska (@pysia67), Karol Pieszko (@pieszkovx), Michał Witkowski (@witkowski_), Dariusz Różański (@darius.escandalo), Dominik Gontarski (@_gontarsky) oraz Maja Konopka (@konopiaa).

W roli prowadzącego wystąpi znany youtuber Łukasz Walaszek (@yoczook_official)

Każdy będzie miał szansę dostać się do drużyny jednego z ambasadorów i razem z nim nagra  krótki film. Wszystkie materiały gwiazd nagrane z publicznością, które powstaną tego dnia, będą pokazywane na scenie. Publiczność zdecyduje, który z nich jest najlepszy. Uczestnicy imprezy będą mieli możliwość zdobycia autografu swojej ulubionej gwiazdy na specjalnym plakacie oraz zrobienia sobie wspólnego zdjęcie z influencerem.

Osoby biorące udział w imprezie będą mogły również zadać pytanie swoim idolom podczas Q&A, a także nagrać z nimi wyjątkowy materiał wideo. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

# spotkaj gwiazdy internetu

# weź udział w bitwie na najciekawsze filmy

# zdobądź plakaty, autografy i zdjęcia

Powiązane artykuły