Szukaj
Close this search box.

Ślady – premiera już 24 lutego

slady

Spis treści

24 lutego ukażą się nakładem Wydawnictwa Szara Godzina dwa tomy nowej powieści  Katarzyny Kieleckiej: „Ślady. Psim tropem” i „Ślady. Rudy warkocz”. Tym samym czytelnicy poznają dalsze losy  bohaterów „Sedna życia” i „Piętna dzieciństwa”… w sensacyjnej odsłonie.


Edycie i Jędrkowi nareszcie wszystko się układa. Pochłonięci miłością, opieką nad dziewięcioletnim Grzesiem oraz psem Kufą nie dostrzegają, że rodzinne szczęście wisi na włosku.

Edyta niepokoi się o swoje zdrowie oraz odkrywa, że mąż ją okłamuje. Nieoczekiwanie pod ich domem pojawia się była żona Jędrka. Ponadto dwaj podejrzani mężczyźni obserwują każdy krok Blińskich. Kiedy podczas spaceru znika Kufa, a po niej Grześ, wydarzenia nabierają tempa. Czy powróciły demony przeszłości?

Dwutomowa powieść – „Ślady. Psim tropem” i „Ślady. Rudy warkocz” – to połączenie powieści obyczajowej i trzymającego w napięciu thrillera. Znajdziecie tu skrywane latami tajemnice, niewyjaśnione sprawy, zaskakujące zwroty akcji oraz przyjaźń i miłość – w każdej ich odsłonie. Nie zabraknie wzruszeń, refleksji i dreszczu grozy. A wszystko to doprawione ciętym językiem i sporą dawką poczucia humoru.

Do powieści dołączone jest opowiadanie-niespodzianka

Katarzyna Kielecka mieszka w Łodzi z  dwójką dorastających muzyków. Z wykształcenia jest pedagogiem specjalnym. Pracuje banku. Debiutowała powieścią „Sedno życia” (2019), którego kontynuacja – „Piętno dzieciństwa” ukazała się w 2020 r.  W tym samym roku miała również premierę powieść jej autorstwa „Cytrusowy gaj”.

Wydawnictwo Szara Godzina i Katarzyna Kielecka zapraszają do czytania. Książka będzie dostępna od 24 lutego w internetowych i stacjonarnych księgarniach w całej Polsce.

Powiązane artykuły