Szukaj
Close this search box.

W jakich sytuacjach dobrze sprawdzi się biustonosz push-up?

wybor bielizny

Spis treści

Podstawowym zadaniem biustonosza jest podtrzymanie biustu we właściwych ryzach, tak aby nie „rozlewał” się on pod ubraniem. Niemniej jednak obecnie biustonosz pozwala nie tylko podtrzymać, ale i optycznie powiększyć biust. Jeśli zależy nam na obu tych funkcjach, warto wybrać biustonosz push-up. W jakich sytuacjach sprawdzi się on najlepiej?

Niewielki biust, który wymaga korekty

Zazwyczaj na biustonosze push-up decydują się kobiety, które mają biust niewielkich rozmiarów. Jeśli mamy wrażenie, że „gubi” się on po ubraniem, to doskonałym rozwiązaniem będzie właśnie stanik powiększający. Pozostaje jednak pytanie, o ile dokładnie rozmiarów warto powiększyć wizualnie biust? Generalnie zasada jest taka, że nie może on wyglądać zbyt karykaturalnie. Ze względu na to, że zwykle posiadaczami małego biustu są drobne kobiety, powinno się go powiększyć o jeden, maksymalnie dwa rozmiary. W przeciwnym razie może on wydawać się zbyt duży w stosunku do reszty ciała, zwłaszcza w przypadku bardzo szczupłych kobiet.

Lekkie podniesienie biustu

Biustonosz push-up będzie idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chciałyby delikatnie podnieść oraz wyprofilować biust. Najczęściej sięgamy po niego, gdy planujemy założyć sukienkę bądź bluzkę z głębokim dekoltem. Wtedy bowiem należy zadbać o odpowiednie wyeksponowanie biustu, choć niekoniecznie chcemy go od razu znacznie powiększać. Biustonosze push-up, które nie tylko powiększają, ale przede wszystkim podnoszą oraz modelują biust, są polecane nawet kobietom, które na co dzień noszą duże rozmiary staników. Dzięki nim możemy bowiem osiągnąć pożądane efekty, których nie da nam zwykły biustonosz. Ciekawą ofertę biustonoszy push-up można znaleźć w sklepie internetowym https://ulubionabielizna.pl/pol_m_Bielizna_BIELIZNA-DAMSKA_Biustonosze_biustonosze-push-up-163.html. Doskonale sprawdzą się one zarówno na co dzień, jak i na większe okazje, gdy naszym głównym celem jest lekkie podniesienie i podkreślenie biustu.

Dla kobiet po okresie karmienia

Czasami zaleca się, aby biustonosze push-up zakładały kobiety, które planują przestać karmić naturalnie dziecko. Wszystko dlatego, że po okresie laktacji biust nie tylko maleje, ale również zmniejsza się jego jędrność. Biustonosz push-up w lepszy sposób jest w stanie utrzymać piersi w ryzach, zatem istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że biust opadnie. Co więcej, niektóre kobiety przyzwyczajają się do tego, że ich piersi w czasie ciąży i laktacji miały większy rozmiar – z odpowiednio dobranym biustonoszem utrzymanie go będzie bardzo proste!

Powiązane artykuły