Szukaj
Close this search box.

Wyjątkowe ozdoby na Halloween – przygotuj wspaniałe przyjęcie!

halloween

Spis treści

Są takie święta, które mają oryginalny charakter i czarują magicznym klimatem. Do nich z pewnością należy Halloween, które kochają dzieci i dorośli. To wspaniała okazja do zorganizowania niezapomnianego przyjęcia i spotkania się w rodzinnym bądź przyjacielskim gronie. Pamiętaj o specyficznych dekoracjach, by na tę okoliczność zupełnie zmienić aranż domu!

Halloween jest na tyle plastyczne, że może mieć wiele odsłon. Od Ciebie zależy czy w domu będzie panował przerażający spektakl, czy bajeczna scenografia z wykorzystaniem wesołych duszków, magicznych kapeluszy i wróżek. Zdecyduj o stylu imprezy i sięgaj po ciekawe ozdoby na Halloween https://partybudziki.pl/pol_n_Przyjecia_Okazje_Halloween-167.html, które zupełnie zaskoczą gości i odmienią Twój dom.

Stroje na Halloween

Przebieranki są obowiązkowe – ten jeden wieczór w roku daje Ci możliwość na wcielenie się w czarny charakter. Sięgaj nie tylko po straszne odsłony śmierci, zombi czy wampira, ale także subtelniejsze wersje czarownicy, wróżki lub wyjątkowej seniority. Dopasuj swój kostium tematycznie do imprezy – możesz być dynią lub magikiem z czarodziejską różdżką, ale jeśli masz ochotę, bez problemu wciel się w postać czarnego kota! Czasem wystarczy tylko maska lub szklana kula do ręki i gotowe! Szukaj gotowych inspiracji w specjalistycznych sklepach, które zajmują się sprzedażą takich gadżetów.

Akcesoria, których nie może zabraknąć

Pajęczyny, lampiony i nietoperze to obowiązkowe dekoracje, ale i tak królową Halloween jest dynia! Twórz z niej lampiony, dekoruj nią parapety, wejściowe schody i stoły. Możesz pokusić się o naturalną wersję, którą wydrążysz i wyżłobisz w niej zęby oraz oczy, ale doskonale sprawdzą się także ceramiczne figurki imitujące to warzywo. Mogą mieć pomarańczowy kolor albo prezentować luksusowe wersje bieli lub czerni ze złotem. Dopasuj swoją dynię do charakteru imprezy!

Nakrycia stołów

Papierowe talerzyki w dynie czy nietoperze to będzie prawdziwy hit tej imprezy! Przygotuj kącik ze słodkościami – postaw na babeczki udekorowane pajęczynowym lukrem, ciasteczka w kształcie palców czarownicy i żelki przypominające duchy. Na nich umieść toppery, które podkreślają charakter imprezy. Możesz skorzystać z mieszadełek i słomek, do których są zamontowane pająki i włożyć je do buteleczek z magicznym napojem. Zaopatrz się w niebanalne serwetki na stół, które prezentują kształt ducha.

Wiszące dekoracje

Nie zapominaj o banerach, proporczykach i wiszących dekoracjach. W oknie ciekawie będą się prezentować żelowe naklejki, które ociekają krwią, a nad stołem powieść papierowe kulki, przypominające do złudzenia gałki oczu. Wszędzie rozwieś sztuczną lub papierową pajęczynę. Dzieciom przygotuj specjalne balony i konfetti – maluchy kochają takie atrakcje. Zaopatrz się w kartonikowe pojemniki na słodycze i jeżeli chcesz ominąć figle i psikusy w tym dniu, kup kilka kilogramów uwielbianych przez dzieci cukierków i innych słodkości. Do takiej imprezy musisz być dobrze przygotowany!

Ozdoby na Halloween są niezbędne, by zachęcić maluchy do zabawy. To doskonała okazja, by bawić się razem i miło spędzić ten wyjątkowy wieczór pełen wrażeń!

Powiązane artykuły